RCMM0239R0GKA22
Mfr.Part #
RCMM0239R0GKA22
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Not Applicable
Radiation Hardening :
No
Diameter :
2.5mm
Resistance :
39Ohm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Molded
Military Standard :
Not
Termination :
Axial
Tolerance :
2%
Length :
6.5mm
Mount :
Through Hole
Packaging :
Tape and Box (TB)
Datasheets
RCMM0239R0GKA22
Through Hole 39Ohm, Metal Film,