RCMM023901GKA20
Mfr.Part #
RCMM023901GKA20
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Through Hole Resistors
Packaging :
Tape and Box (TB)
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Published :
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Radiation Hardening :
No
Package / Case :
Molded
Factory Lead Time :
14 Weeks
Length :
6.5mm
Diameter :
2.5mm
Composition :
Metal Film
Contact Plating :
Tin
Resistance :
3.9kohm
Tolerance :
2%
Datasheets
RCMM023901GKA20
Through Hole 3.9kOhm, Metal Film,