RCMM023201JKS14
Mfr.Part #
RCMM023201JKS14
Description
RES 3.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
Length :
6.5mm
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Contact Plating :
Tin
Resistance :
3.2kOhm
Tolerance :
5%
Datasheets
RCMM023201JKS14
Through Hole 3.2kOhm, Metal Film,