RCMM023001GKA20
Mfr.Part #
RCMM023001GKA20
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Diameter :
2.5mm
Resistance :
3kOhm
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Tolerance :
2%
Length :
6.5mm
Package / Case :
Molded
Packaging :
Tape and Box (TB)
Datasheets
RCMM023001GKA20
Through Hole 3kOhm, Metal Film,