RCMM022702GKA20
Mfr.Part #
RCMM022702GKA20
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Length :
6.5mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
2%
Metal Film
Contact Plating :
Tin
ROHS3 Compliant
Published :
Packaging :
Tape and Box (TB)
Factory Lead Time :
111 Weeks
Radiation Hardening :
No
Resistance :
27kOhm
Datasheets
RCMM022702GKA20
Through Hole 27kOhm, Metal Film,