RCME0510002FZS03
Mfr.Part #
RCME0510002FZS03
Length :
10.2mm
Temperature Coefficient :
5 ppm/°C
Tolerance :
1%
Resistance :
100kOhm
Diameter :
3.65mm
Datasheets
RCME0510002FZS03
Through Hole 100kOhm, Metal Film,