RCME02931R0FYS03
Mfr.Part #
RCME02931R0FYS03
Tolerance :
1%
Factory Lead Time :
111 Weeks
Temperature Coefficient :
10 ppm/°C
Resistance :
931Ohm
Not Applicable
Published :
Length :
6.5mm
Diameter :
2.4mm
Datasheets
RCME02931R0FYS03
Vishay / Sfernice RCME02931R0FYS03
Through Hole 931Ohm, Metal Film,