RCME0279601DZS14
Mfr.Part #
RCME0279601DZS14
Diameter :
2.4mm
Resistance :
79.6kOhm
Temperature Coefficient :
5 ppm/°C
Length :
6.5mm
Tolerance :
0.5%
Datasheets
RCME0279601DZS14
Vishay / Sfernice RCME0279601DZS14
Through Hole 79.6kOhm, Metal Film,