RCME0276801BYS03
Mfr.Part #
RCME0276801BYS03
Temperature Coefficient :
10 ppm/°C
Resistance :
76.8kOhm
Diameter :
2.4mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Published :
Tolerance :
0.1%
Length :
6.5mm
Datasheets
RCME0276801BYS03
Vishay / Sfernice RCME0276801BYS03
Through Hole 76.8kOhm, Metal Film,