RCME02732R0FYS03
Mfr.Part #
RCME02732R0FYS03
Resistance :
732Ohm
Published :
Length :
6.5mm
Diameter :
2.4mm
Tolerance :
1%
Composition :
Metal Film
Factory Lead Time :
111 Weeks
Temperature Coefficient :
10 ppm/°C
Datasheets
RCME02732R0FYS03
Vishay / Sfernice RCME02732R0FYS03
Through Hole 732Ohm, Metal Film,