RCME0271500FYS03
Mfr.Part #
RCME0271500FYS03
Temperature Coefficient :
10 ppm/°C
Resistance :
7.15kOhm
Tolerance :
1%
Diameter :
2.4mm
Length :
6.5mm
Datasheets
RCME0271500FYS03
Vishay / Sfernice RCME0271500FYS03
Through Hole 7.15kOhm, Metal Film,