RCME02700R0FYS14
Mfr.Part #
RCME02700R0FYS14
Temperature Coefficient :
10 ppm/°C
Resistance :
700Ohm
Diameter :
2.4mm
Tolerance :
1%
Length :
6.5mm
Datasheets
RCME02700R0FYS14
Vishay / Sfernice RCME02700R0FYS14
Through Hole 700Ohm, Metal Film,