RCME02576R0FYS03
Mfr.Part #
RCME02576R0FYS03
Length :
6.5mm
Diameter :
2.4mm
Temperature Coefficient :
10 ppm/°C
Tolerance :
1%
Resistance :
576Ohm
Datasheets
RCME02576R0FYS03
Vishay / Sfernice RCME02576R0FYS03
Through Hole 576Ohm, Metal Film,