RCME0220002DYS03
Mfr.Part #
RCME0220002DYS03
Resistance :
200kOhm
Temperature Coefficient :
10 ppm/°C
Diameter :
2.4mm
Tolerance :
0.5%
Published :
Factory Lead Time :
111 Weeks
Length :
6.5mm
Datasheets
RCME0220002DYS03
Vishay / Sfernice RCME0220002DYS03
Through Hole 200kOhm, Metal Film,