RCME0215400FYS03
Mfr.Part #
RCME0215400FYS03
Through Hole Resistors
Published :
Tolerance :
1%
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
111 Weeks
Resistance :
1.54kohm
Temperature Coefficient :
10 ppm/°C
Length :
6.5mm
Diameter :
2.4mm
Datasheets
RCME0215400FYS03
Vishay / Sfernice RCME0215400FYS03
Through Hole 1.54kOhm, Metal Film,