RCMA4022R10FHB25
Mfr.Part #
RCMA4022R10FHB25
Package / Case
Conformal
Diameter :
10.2mm
Power Rating :
2W
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Package / Case :
Conformal
Resistance :
22.1Ohm
Length :
54mm
Datasheets
RCMA4022R10FHB25
Vishay / Sfernice RCMA4022R10FHB25
Through Hole 22.1Ohm, Metal Film,