RCMA10240R0BES03
Mfr.Part #
RCMA10240R0BES03
Resistance :
240Ohm
Metal Film
Factory Lead Time :
111 Weeks
Length :
19.3mm
Diameter :
6.4mm
Tin
Published :
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Tolerance :
0.1%
Datasheets
RCMA10240R0BES03
Through Hole 240Ohm, Metal Film,