RCMA10124R0BES09
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
RCMA10124R0BES09
Manufacturer
Vishay / Sfernice
Package / Case
Molded
Datasheet
Download
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Manufacturer :
Vishay / Sfernice
Product Category :
Through Hole Resistors
Tolerance :
0.1%
Radiation Hardening :
No
Composition :
Metal Film
Package / Case :
Molded
Mount :
Through Hole
Published :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Diameter :
6.4mm
Contact Plating :
Tin
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Factory Lead Time :
111 Weeks
Resistance :
124Ohm
Length :
19.3mm
Datasheets
RCMA10124R0BES09
Through Hole 124Ohm, Metal Film,