RCMA0890901BES03
Mfr.Part #
RCMA0890901BES03
Resistance :
90.9kOhm
Tolerance :
0.1%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
16.5mm
Diameter :
6.4mm
Datasheets
RCMA0890901BES03
Vishay / Sfernice RCMA0890901BES03
Through Hole 90.9kOhm, Metal Film,