RCMA0886R60BES03
Mfr.Part #
RCMA0886R60BES03
Through Hole Resistors
Factory Lead Time :
14 Weeks
Resistance :
86.6Ohm
Length :
16.5mm
Diameter :
6.4mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Tolerance :
0.1%
Datasheets
RCMA0886R60BES03
Vishay / Sfernice RCMA0886R60BES03
Through Hole 86.6Ohm, Metal Film,