RCMA08511R0BES03
Mfr.Part #
RCMA08511R0BES03
Length :
16.5mm
Tolerance :
0.1%
Resistance :
511Ohm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
ROHS3 Compliant
Published :
Diameter :
6.4mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Datasheets
RCMA08511R0BES03
Vishay / Sfernice RCMA08511R0BES03
Through Hole 511Ohm, Metal Film,