RCMA08301R0BES03
Mfr.Part #
RCMA08301R0BES03
Resistance :
301Ohm
Length :
16.5mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Tolerance :
0.1%
Diameter :
6.4mm
Datasheets
RCMA08301R0BES03
Vishay / Sfernice RCMA08301R0BES03
Through Hole 301Ohm, Metal Film,