RCMA08261R0BES03
Mfr.Part #
RCMA08261R0BES03
Length :
16.5mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
0.1%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Diameter :
6.4mm
Resistance :
261Ohm
Not Applicable
Published :
Datasheets
RCMA08261R0BES03
Vishay / Sfernice RCMA08261R0BES03
Through Hole 261Ohm, Metal Film,