RCMA08249R0BES03
Mfr.Part #
RCMA08249R0BES03
Tolerance :
0.1%
Resistance :
249Ohm
Length :
16.5mm
Diameter :
6.4mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Datasheets
RCMA08249R0BES03
Vishay / Sfernice RCMA08249R0BES03
Through Hole 249Ohm, Metal Film,