RCMA0595300FES03
Mfr.Part #
RCMA0595300FES03
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Diameter :
4.2mm
Length :
10.4mm
Tolerance :
1%
Resistance :
9.53kOhm
Datasheets
RCMA0595300FES03
Vishay / Sfernice RCMA0595300FES03
Through Hole 9.53kOhm, Metal Film,