RCMA05816R0BES14
Mfr.Part #
RCMA05816R0BES14
Package / Case
Conformal
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
10.4mm
Tolerance :
0.1%
Resistance :
816Ohm
Diameter :
4.2mm
Package / Case :
Conformal
Datasheets
RCMA05816R0BES14
Vishay / Sfernice RCMA05816R0BES14
Through Hole 816Ohm, Metal Film,