RCMA05800R0BES03
Mfr.Part #
RCMA05800R0BES03
Diameter :
4.2mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
10.4mm
Tolerance :
0.1%
Resistance :
800Ohm
Datasheets
RCMA05800R0BES03
Vishay / Sfernice RCMA05800R0BES03
Through Hole 800Ohm, Metal Film,