RCMA0575R00BES03
Mfr.Part #
RCMA0575R00BES03
Diameter :
4.2mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
75Ohm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Published :
Length :
10.4mm
Metal Film
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
0.1%
Datasheets
RCMA0575R00BES03
Vishay / Sfernice RCMA0575R00BES03
Through Hole 75Ohm, Metal Film,