RCMA0550R00DES03
Mfr.Part #
RCMA0550R00DES03
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
7 Weeks
Radiation Hardening :
No
Published :
Length :
10.4mm
Resistance :
50Ohm
Diameter :
4.2mm
Tolerance :
0.5%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Datasheets
RCMA0550R00DES03
Vishay / Sfernice RCMA0550R00DES03
Through Hole 50Ohm, Metal Film,