RCMA054R020FES03
Mfr.Part #
RCMA054R020FES03
Length :
10.4mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Diameter :
4.2mm
Resistance :
4.02Ohm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Published :
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMA054R020FES03
Vishay / Sfernice RCMA054R020FES03
Through Hole 4.02Ohm, Metal Film,