RCMA0533R30AES03
Mfr.Part #
RCMA0533R30AES03
Tolerance :
0.05%
Diameter :
4.2mm
Length :
10.4mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
33.3Ohm
Datasheets
RCMA0533R30AES03
Vishay / Sfernice RCMA0533R30AES03
Through Hole 33.3Ohm, Metal Film,