RCMA0533R20FDS03
Mfr.Part #
RCMA0533R20FDS03
Resistance :
33.2Ohm
Length :
10.4mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Diameter :
4.2mm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMA0533R20FDS03
Vishay / Sfernice RCMA0533R20FDS03
Through Hole 33.2Ohm, Metal Film,