RCMA05332R0BES03
Mfr.Part #
RCMA05332R0BES03
Tolerance :
0.1%
Length :
10.4mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Diameter :
4.2mm
Composition :
Metal Film
Published :
Factory Lead Time :
111 Weeks
Resistance :
332Ohm
Datasheets
RCMA05332R0BES03
Vishay / Sfernice RCMA05332R0BES03
Through Hole 332Ohm, Metal Film,