RCMA0532601BES03
Mfr.Part #
RCMA0532601BES03
Length :
10.4mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Tolerance :
0.1%
Resistance :
32.6kOhm
Diameter :
4.2mm
Datasheets
RCMA0532601BES03
Vishay / Sfernice RCMA0532601BES03
Through Hole 32.6kOhm, Metal Film,