RCMA0528002FES03
Mfr.Part #
RCMA0528002FES03
Resistance :
280kOhm
Length :
10.4mm
Diameter :
4.2mm
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Not Applicable
Factory Lead Time :
111 Weeks
Published :
Datasheets
RCMA0528002FES03
Vishay / Sfernice RCMA0528002FES03
Through Hole 280kOhm, Metal Film,