RCMA05249R0DES03
Mfr.Part #
RCMA05249R0DES03
Tolerance :
0.5%
Length :
10.4mm
Diameter :
4.2mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
249Ohm
Datasheets
RCMA05249R0DES03
Vishay / Sfernice RCMA05249R0DES03
Through Hole 249Ohm, Metal Film,