RCMA051R130DES03
Mfr.Part #
RCMA051R130DES03
Resistance :
1.13Ohm
Diameter :
4.2mm
Length :
10.4mm
Tolerance :
0.5%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Datasheets
RCMA051R130DES03
Vishay / Sfernice RCMA051R130DES03
Through Hole 1.13Ohm, Metal Film,