RCMA05196R0FDS03
Mfr.Part #
RCMA05196R0FDS03
Diameter :
4.2mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Tolerance :
1%
Length :
10.4mm
Resistance :
196Ohm
Datasheets
RCMA05196R0FDS03
Vishay / Sfernice RCMA05196R0FDS03
Through Hole 196Ohm, Metal Film,