RCMA0518702BES03
Mfr.Part #
RCMA0518702BES03
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
10.4mm
Tolerance :
0.1%
Diameter :
4.2mm
Resistance :
187kOhm
Datasheets
RCMA0518702BES03
Vishay / Sfernice RCMA0518702BES03
Through Hole 187kOhm, Metal Film,