RCMA0516102BES03
Mfr.Part #
RCMA0516102BES03
Length :
10.4mm
Tolerance :
0.1%
Diameter :
4.2mm
Resistance :
161kOhm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Datasheets
RCMA0516102BES03
Vishay / Sfernice RCMA0516102BES03
Through Hole 161kOhm, Metal Film,