RCMA0515002DES03
Mfr.Part #
RCMA0515002DES03
Length :
10.4mm
Diameter :
4.2mm
Tolerance :
0.5%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
150kOhm
Datasheets
RCMA0515002DES03
Vishay / Sfernice RCMA0515002DES03
Through Hole 150kOhm, Metal Film,