RCMA0510R00AHS14
Mfr.Part #
RCMA0510R00AHS14
Resistance :
10Ohm
Length :
10.4mm
Diameter :
4.2mm
Tolerance :
0.05%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Datasheets
RCMA0510R00AHS14
Vishay / Sfernice RCMA0510R00AHS14
Through Hole 10Ohm, Metal Film,