RCMA0295300FDS03
Mfr.Part #
RCMA0295300FDS03
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Resistance :
9.53kOhm
Diameter :
2.5mm
Published :
Factory Lead Time :
111 Weeks
Length :
6.7mm
Datasheets
RCMA0295300FDS03
Vishay / Sfernice RCMA0295300FDS03
Through Hole 9.53kOhm, Metal Film,