RCMA0231200AES03
Mfr.Part #
RCMA0231200AES03
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
6.7mm
Package / Case :
Molded
Published :
Diameter :
2.5mm
Mount :
Through Hole
Factory Lead Time :
111 Weeks
Resistance :
3.12kOhm
Tolerance :
0.05%
Datasheets
RCMA0231200AES03
Vishay / Sfernice RCMA0231200AES03
Through Hole 3.12kOhm, Metal Film,