RCMA0226600BES03
Mfr.Part #
RCMA0226600BES03
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
6.7mm
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
0.1%
Resistance :
2.66kOhm
Datasheets
RCMA0226600BES03
Vishay / Sfernice RCMA0226600BES03
Through Hole 2.66kOhm, Metal Film,