RCMA0225500BES03
Mfr.Part #
RCMA0225500BES03
Length :
6.7mm
Resistance :
2.55kOhm
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
0.1%
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Datasheets
RCMA0225500BES03
Vishay / Sfernice RCMA0225500BES03
Through Hole 2.55kOhm, Metal Film,