RCMA0224R25BES03
Mfr.Part #
RCMA0224R25BES03
Tolerance :
0.1%
Resistance :
24.25Ohm
Length :
6.7mm
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Radiation Hardening :
No
Datasheets
RCMA0224R25BES03
Vishay / Sfernice RCMA0224R25BES03
Through Hole 24.25Ohm, Metal Film,