RCMA02221R0BES03
Mfr.Part #
RCMA02221R0BES03
Not Applicable
Radiation Hardening :
No
Resistance :
221Ohm
Length :
6.7mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
0.1%
Datasheets
RCMA02221R0BES03
Vishay / Sfernice RCMA02221R0BES03
Through Hole 221Ohm, Metal Film,