RCMA0222102BES03
Mfr.Part #
RCMA0222102BES03
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Resistance :
221kOhm
Tolerance :
0.1%
Length :
6.7mm
Diameter :
2.5mm
Mount :
Through Hole
Radiation Hardening :
No
Datasheets
RCMA0222102BES03
Vishay / Sfernice RCMA0222102BES03
Through Hole 221kOhm, Metal Film,