RCMA0211R50BES03
Mfr.Part #
RCMA0211R50BES03
Resistance :
11.5Ohm
Tolerance :
0.1%
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
6.7mm
Datasheets
RCMA0211R50BES03
Vishay / Sfernice RCMA0211R50BES03
Through Hole 11.5Ohm, Metal Film,